UWAGA!

Głos Elbląga: Nie ma i nie będzie

“Prezes ZUS Aleksandra Wiktorow nie widzi uzasadnienia dla powołania w Elblągu oddziału ZUS. Jest to kolejny prezes tej instytucji, który powstanie oddziału ocenia jako nieekonomiczne i po prostu niepotrzebne” - czytamy w Głosie Elbląga.

“W minionym roku dyrektor olsztyńskiego oddziału ZUS opracował program poprawy trudnych warunków lokalowych tej instytucji. Jeden z wariantów przewidywał ewentualne utworzenie oddziału ZUS z siedzibą w Elblągu.
     - Prezydent Elbląga opowiedział się za realizacją tego pomysłu – mówi Artur Zieliński, rzecznik prasowy prezydenta. - Tym bardziej, że w Elblągu są obiekty po inspektoracie ZUS przy ul. Mazurskiej, które można by spożytkować na potrzeby rozbudowywanej instytucji.
     Prezes Wiktorow poinformowała (...), że Zakład nigdy nie zamierzał tworzyć drugiego oddziału na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, ponieważ uważa liczbę i strukturę jednostek ZUS w województwie za optymalną (1 oddział, 10 inspektoratów, 6 biur terenowych). Prezes dodała, że w Olsztynie nie planuje tworzyć drugiego oddziału, a jedynie dąży do poprawy warunków. Obecnie oddział mieści się w jednym budynku własnym i trzech wynajmowanych”.
przyg. M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • TO BYŁO DO PRZEWIDZENIA! Po co tworzyć w Elblągu miejsca pracy? Ludzie walczcie, protestujcie, władze zachęcam do działań!
 • ale chyba nie o takie miejsca (urzednicze) w tym wszyskim chodzi p.s. sloninie brakuje juz stolkow dla pociotkow?)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  bibi czyli byly ...(2002-05-29)
 • U nas tylko tak można dostać pracę... racja
 • Nikt nie jest za, ani przeciw? Widocvznie nie ma bezrobocia! Gratuluję!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  optymista(2002-06-03)
 • Z tego co wiem i co widuje to przez nasz odzial ZUS dziennie przelewa sie rzeka ludzi ciekawe gdzie oni tera zbeda chodzic ??? lub jezdzic ... ? do olsztyna ??? a moze ow prezes zUS przeniesie sie do elblaga i zamknie placowke ... co niechce ... o ciekawe dlaczego ... czyzby rura mu zmiekla ... oficjalnie pisze ;) koniec wspolpracy z Olsztynem ....
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  sachmet(2002-06-03)
Reklama