UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Głos Elbląga: Obradowali geodeci

„Z inicjatywy i przy zaangażowaniu prezydenta Henryka Słoniny, wczoraj rozpoczęła się w Elblągu dwudniowa ogólnokrajowa konferencja na temat: „Ośrodki dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej. Co dalej?” – informuje Głos Elbląga.

„Po raz czwarty w Elblągu wyznaczyli sobie spotkanie wszyscy ci, którym problematyka ośrodków dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej jest szczególnie bliska. Są to pracownicy ośrodków, przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej wszystkich szczebli, twórcy systemów informatycznych (…). Jak poinformował Florian Romanowski, prezes zarządu Okręgowego Przedsiębiorstwa Geodezyjno – Kartograficznego OPeGieKa w Elblągu, wolą organizatorów konferencji jest dać impuls przemianom niosącym zdecydowaną konkurencyjność branży geodezyjnej w stosunku do otoczenia, związanymi z radykalnymi zmianami w prowadzeniu Państwowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego”.
przyg. M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • I tym miłym akcentem zakończyła sie kunferencja episkopatu geodezyjnego. Ośrodki dokumentacji wbrew opinii wichrzycieli krajowych i zagranicznych krzykaczy i oszczerców podwyższy ceny znacząco.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  AborygenMiejscowy(2002-04-13)
 • Panie Aborygen...ślicznie stylistycznie ale troche z sensem gorzej... Byłeś pan na Konferencji? Słyszałes o czym była mowa? Po wypowiedzi nie sądzę...sam jestem geodetą...szlag mnie trafia w Ośrodkach...ale nie tego dotyczyło spotkanie w Elblągu
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Mariusz(2002-04-14)
Reklama