UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Głos Elbląga

Środowy „Głos Elbląga” na pierwsze stronie informuje o specjalnej strefie ekonomicznej. Elbląg i gmina Elbląg, które chcą znaleźć się w SSE, wskazały już tereny pod lokalizację strefy.

"-Strefa ekonomiczna to nadzieja na inwestorów i tak potrzebne nam miejsca pracy - mówi Głosowi burmistrz Pasłęka Maciej Romanowski.
     O ulokowanie na swoim terenie specjalnej strefy ekonomicznej, dającej ulgi podtakowe, zabiega wiele gmin w kraju. Jest wśród nich Elbląg oraz gmina Elbląg, które wskazały tereny działań dla strefy.
     - Oglądaliśmy wszystkie te tereny i za najbardziej odpowiedni uznaliśmy ten, który leży w pobliżu drogi nr 7 koło Pasłęka - mówi Janusz Strasiński, dyrektor Warmińsko-Mazurskiej Strefy Ekonomicznej.
     Dyrektor Strasiński stwierdził, że kierownictwo SSE wyraziło na temat terenu pod Pasłękiem pozytywną opinię i przygotowuje stosowny wniosek do ministra gospodarki o włączenietego obszaru do strefy."
AK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Dlaczego wniosek jest dopiero przygotowywany, powinien być dawno złożony, w Elblągu jest ponad 30% bezrobocie. Ludzie od nas uciekają do Trójmiasta, Warszawy a elbląscy urzędnicy tylko o tym mówią, żadnych konkretnych działań.Może trzeba coś zrobić bo niedługo zostaną w tym mieście bezrobotni i emeryci.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Elblążanka(2001-02-08)
Reklama