UWAGA!

Głos Elbląga

Środowy „Głos Elbląga” na pierwsze stronie informuje o specjalnej strefie ekonomicznej. Elbląg i gmina Elbląg, które chcą znaleźć się w SSE, wskazały już tereny pod lokalizację strefy.

"-Strefa ekonomiczna to nadzieja na inwestorów i tak potrzebne nam miejsca pracy - mówi Głosowi burmistrz Pasłęka Maciej Romanowski.
     O ulokowanie na swoim terenie specjalnej strefy ekonomicznej, dającej ulgi podtakowe, zabiega wiele gmin w kraju. Jest wśród nich Elbląg oraz gmina Elbląg, które wskazały tereny działań dla strefy.
     - Oglądaliśmy wszystkie te tereny i za najbardziej odpowiedni uznaliśmy ten, który leży w pobliżu drogi nr 7 koło Pasłęka - mówi Janusz Strasiński, dyrektor Warmińsko-Mazurskiej Strefy Ekonomicznej.
     Dyrektor Strasiński stwierdził, że kierownictwo SSE wyraziło na temat terenu pod Pasłękiem pozytywną opinię i przygotowuje stosowny wniosek do ministra gospodarki o włączenietego obszaru do strefy."
AK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Dlaczego wniosek jest dopiero przygotowywany, powinien być dawno złożony, w Elblągu jest ponad 30% bezrobocie. Ludzie od nas uciekają do Trójmiasta, Warszawy a elbląscy urzędnicy tylko o tym mówią, żadnych konkretnych działań.Może trzeba coś zrobić bo niedługo zostaną w tym mieście bezrobotni i emeryci.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Elblążanka(2001-02-08)
Reklama