UWAGA!

Halex wciąż czeka

"Losy spółki Halex nadal są wielką niewiadomą. Sprawa pieniędzy za zatrzymany na granicach węgiel nie znajduje finału" - czytamy w dziesiejszym wydaniu "Głosu Elbląga".

"Jak informowaliśmy, NSA orzekł, iż decyzja urzędów celnych o zatrzymaniu haleksowskiego węgla na granicach narusza prawo. Na tej podstawie właściciele Halexu liczyli na odzyskanie pieniędzy ze sprzedaży węgla. Współwłaściciel spółki Roman Niemyjski twierdził, że niemożliwe będzie zaspokojenie płacowych roszczeń pracowników, a także odbudowa firmy. Ale sprawa się skomplikowała. Prezes Głównego Urzędu Ceł wystąpił do ministra sprawiedliwości o rewizję nadzwyczajną werdyktu NSA.
     - Z mojej wiedzy wynika, że minister nie podjął jeszcze decyzji, czy wystąpi o rewizję nadzwyczajną, czy nie - relacjonuje Rafał Kasprzycki, prawny pełnomocnik Haleksu. - Ministrowi przysługuje 6 miesięcy na wydanie postanowienia, więc ma jeszcze czas. Sprawa utknęła więc w martwym punkcie, co oczywiście ani spółce, ani jej byłym pracownikom dobrze nie wróży".
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Jak ukręcić łeb przedsiębiorcy? Oto przykład wyśmienity! Brawo Solidarność, Brawo Rząd, Brawo inne stany... przeważnie pijane i zacietrzewione!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    bezrobotny(2001-03-20)
Reklama