UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kto rektorem, kto kanclerzem

”Pomiędzy uczelniami: Bałtycką Wyższą Szkołą Humanistyczną w Koszalinie i Elbląską Wyższą Szkołą Humanistyczną toczy się spór o to, kto prawnie sprawuje władzę w elbląskiej uczelni” - informuje Głos Elbląga.

”Jesienią ub. roku władze BWSH, będącej założycielką EWSH, odwołały Zdzisława Dubiellę z funkcji rektora, mianując na jego miejsce Janusza Sobonia, oraz kanclerza Henryka Falla, którego miał zastąpić Jerzy Baczyński. Nowo powołane władze nie zostały wpuszczone na teren EWSH, bo dotąd uczelni strzeże ochrona".
     ”W ocenie władz BWSH, opierających się na wyjaśnieniach Ministerstwa Edukacji Narodowej, Zdzisław Dubiella i Henryk Fall nie pełnią w EWSH żadnych funkcji. Wymienieni odwołali się od decyzji pozbawiającej ich pracy da sądu, ale sprawa nie doczekała się jeszcze finału".
     ”Łącznie między uczelniami toczy się 6 postępowań, ale żadne z nich na razie nie zakończyło się werdyktem".
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama