UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Łatwiej po radioterapię?

„Jednym z podstawowywch problemów opieki zdrowotnej w woj. warmińsko-mazurskim jest brak ośrodka radioterapii onkologicznej. Cierpiący na choroby nowotworowe pajcenci kierowani są obecnie do takich ośrodków funkcjonujących w Białymstoku lub Gdańsku” - donosi dzisiejszy „Głos Elbląga” na stronie 1 w artykule „Łatwiej po radioterapię?”.

„W trakcie spotkania z wojewodą warmińsko-mazurskim, z udziałem przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego, Warmińsko-Mazurskiej Regionalnej Kasy Chorych i Wydziału Społecznego UW ustalono, że ośrodek radioterapi oraz oddział onkologiczny mogłyby powstać na bazie szpitala MSWiA w Olsztynie” - czytamy w "Głosie".
     „Aby jednak zapewnić szeroki dostęp do onkologicznych świadczeń zdrowotnych, pożądane byłoby przekazanie tego szpitala zarządowi województwa” - kontynuje "Głos".
     „O tym, czy mieszkańcy regionu będą mogli jeszcze w tym roku korzystać z Ośrodka Radioterapii w Olsztynie, zadecydują ostatecznie pieniądze. Lekarz wojewódzki Wojciech Szadziewicz uważa, że jeśli uda się pozyskać 30 mln zł na ten cel, istnieje duża szansa, że chorzy będą mogli już w tym roku leczyć się w nowym ośrodku”.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama