UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Łatwo nie będzie

W dzisiejszym Głosie Elbląga miejscowi politycy komentują wyniki wyborów do parlamentu.

Janusz Nowak, szef SLD w Elblągu, powiedział Głosowi: "Koalicja SLD-UP staje zatem przed poważnym wyzwaniem. Musi nie tylko poprawić funkcjonowanie gospodarki, ale także udowodnić wyborcom, że można rządzić bez afer, bez sporów, w atmosferze spokoju i poczucia odpowiedzialności".
     Zdaniem Janusza Nowaka - napisał Głos Elbląga - zwycięska koalicja powinna utworzyć rząd mniejszościowy.
     Mirosław Kozłowski komentując wyniki wyborów powiedział Głosowi: "Wynik wyborów nie jest dla mnie zaskoczeniem. Na podobny układ sił wskazywały przedwyborcze sondaże. Uważam, że do porażki tak AWS Prawicy jak i Unii Wolności przyczyniły się 4 reformy, dotkliwie odczuwane przez większość społeczeństwa".
przyg. M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • A kto wygral? Kryptokomuna, Radio Maryja i Lepper. Gratuluje Zwyciezcom.
 • Kto wygra - było wiadomym. Znamienny period polski. z lewa na prawo i abarot. Tylko jest problem - LSD przeraziło się tym co osiągneło (w zestaZwieniu z obecną sytuacją państwa) i wcale nie jest kontente z tego co uzyskało, a wręcz niezadowolone.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Aborygen Miejscowy(2001-09-25)
 • Gratulujemy zwycięzcom(SLD lub PZPR) ! Towarzysze,nie martwcie się jakoś to będzie. Pani poseł Gucwińska znalazła się w końcu wśród prawdziwych zwierząt. Podobno poseł Sebastian Florek kazał zamontować kamerę w sejmowej toalecie-jak Big Brother, to Big Brother. Poseł Adam Gierek już myśli o nowych pożyczkach, konsultuje się w tej sprawie z wujkiem Jaruzelskim i stryjem Rakowskim. Towarzysze i towarzyszki nie martwcie się - pomożemy! (zejść ze sceny)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  antykomuniści(2001-09-25)
 • Jaruzelskim sobie pyska nie wycieraj
 • te, niepodpisany tylko na tyle cię stać - sovieticusie -
 • To wspaniale, że SLD chce rządzić bez afer, sporów, itd. Przecież ma już doświadczenie: Sekuła&comany.
Reklama