UWAGA!

Makabryczne odkrycie

„Części ludzkiego ciała znaleziono wczoraj po południu w rzece Elbląg. Najpierw wyłowiono rękę. Chwilę później płetwonurkowie straży pożarnej znaleźli nogę” – czytamy w „Dzienniku Elbląskim”.

„Makabrycznego odkrycia dokonał ok. 13. pracownik przystani żeglarskiej, położonej niedaleko elbląskiej Elektrociepłowni. W wodzie mężczyzna zauważył ludzką rękę. Wezwano policję. Przeszukiwaniem rzeki zajęli się płetwonurkowie z elbląskiej straży pożarnej. Policja wczoraj nie umiała jeszcze wiele powiedzieć na temat znaleziska. (...) Wyłowione ludzkie fragmenty w specjalnym pojemniku zostały przewiezione do szpitala wojewódzkiego. Odcinek rzeki Elbląg, gdzie ujawniono znalezisko, będzie jeszcze przeszukiwany. Teren patroluje motorówka”.
     Szerzej w "Dzienniku Elbląskim".
przyg. M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Z wypadkim i sznurkiem jest tak jak ze stolarzem i koziołkiem z Łęcza.Prokuratura opowiada kompletne bzdury,żeby ukryć swoje nieudacznictwo.
  • Wypowiedź p.Zając utwierdza mnie w przekonaniu ,że nasza policja elbląska jest nieudolna , a korupcja sięga tak wysoko , że już bezpieczniej spotkać na ulicy chuligana czy przestępcę niż policjanta.Policjanci mają tak brudne ręce, że czepiają się zwykłych ludzi żeby się wykazać
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    nikt^^(2001-09-04)
Reklama