UWAGA!

Mieszkania zamiast aresztu

"W wojskowym budynku, gdzie w latach 80. był areszt dla żołnierzy, zamieszkają oficerowie z rodzinami" - czytamy w "Dzienniku Elbląskim".

"- Potrzebujemy nowych mieszkań dla naszej kadry i nowych terenów pod ich budowę - mówi mjr Mirosław Lasowicz, dyrektor Oddziału Terenowego Wojskowej Agencji Mieszkaniowej w Elblągu.
     W najbliższym czasie luksusowe apartamenty dla rodzin oficerów powstaną w budynku przy ul. Saperów. (...) Obecnie obiekt jest niezagospodarowany. (...)
     W budynku przy ul. Saperów powstanie 15 lub 16 mieszkań o wysokim standardzie. Będą to mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe, o powierzchni od 40 do 100 m kw. Projekt przewiduje połączenie aneksu kuchennego z pokojem.
     - Na większe mieszkanie mogą liczyć wojskowe rodziny wielodzietne lub osoby zajmujące wysokie stanowiska - tłumaczy dyrektor Lasowicz.
     Przebudowa budynku przy Saperów rozpocznie się w tym roku. (...) Mieszkania zostaną oddane w drugiej połowie 2002 r. W tym roku na adaptację pustostanu WAM wyda 200 tys. złotych".
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • 15 luksusowych apartamentów i adaptacja za 200 tysięcy złotych? To znaczy, że w przyszłym roku WAM wyasygnuje conajmniej 5 milionów PLN? Czy Pan mjr Mirosław Lasowicz, dyrektor Oddziału Terenowego Wojskowej Agencji Mieszkaniowej w Elblągu... nie ma pojęcia co to luksusowy apartament? I kuchni tam nie będzie? Tylko aneks kuchenny (element architektoniczny uzupełniający większą całiść)? To może aby było bardziej modern i luksusowy apartament przybrał formę PREZYDENCKIEGO - aneks zrobić ślepy? Co na to Pani Generałowa?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    pracownik cywilny(2001-03-24)
Reklama