UWAGA!

Mieszkanie jak śmietnik

”Plagi robactwa obawiają się lokatorzy z baraku przy ul. Skrzydlatej. Od tygodnia niezabezpieczone jest tu mieszkanie wypełnione po sufit śmieciami” - donosi Gazeta Olsztyńska.

”Parterowe baraki przy ul. Skrzydlatej to elbląskie slumsy. Zuzanna S. została tu wyeksmitowana z wieżowca przy ul. Nowowiejskiej. W dawnym mieszkaniu zgromadziła tyle śmieci, że wywożono je kilkoma ciągnikami.
     - Ona tu też zbierała śmieci i składowała w pokoju. Nazbierała tego świństwa aż do sufitu” - powiedzieli Gazecie mieszkańcy baraku.
     Po pożarze w mieszkaniu nie ma szyb w oknie. Każdy może wejść tu do środka. Mieszkańcy baraku boją się, że do ich mieszkań mogą przedostać się robaki z lokum Zuzanny S.
     ”- Nie wyniesiemy śmieci z tego mieszkania, bo są własnością prywatną - wyjaśnia w Gazecie Olsztyńskiej Romuald Żyłowski, dyrekto Zarządu Budynków Komunalnych w Elblągu.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Panie Romualdzie Żyłowski, dyrektorze ZBK w Elblągu. A może by tak panią Zuzannę S. wyeksmitować „na miesiąc” do hotelu „Atletikon” wraz z dobytkiem. Co? Jak matkę z dziećmi mógł Pan wyeksmitować z namiastki „domu rodzinnego” to tej pani z „chlewa” nie da rady? A rozumiem... zachodzi obawa, że menele odwiedzający tę panią rozpoznają Pana w mieście? A dzieci, samotnej matki, przecież nie trzeba się bać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    zatroskany(2001-02-21)
Reklama