UWAGA!

Mniej studentów

”Elbląska Wyższa Szkoła Humanistyczna straciła aż 2 tys. studentów. To około połowy ludzi studiujących na tej uczelni” - informuje Dziennik Bałtycki.

”Powodem odejścia studentów są kłopoty elbląskiej uczelni związane z prowdzeniem zajęć na kierunkach, na które EWSH nie ma zgody Ministerstwa Edukacji Narodowej. Na decyzję studiujcych miały też wpływ problemy na linii EWSH - Bałtycka Wyższa Szkoła Humanistyczna w Koszalinie".
     ”BWSH odwołała z funkcji rektora Zdzisław Dubiellę oraz z funkcji kanclerza Henryka Falla. Na ich miejce powołała rektora Janusza Sobonia i kanclerza Jana Baczyńskiego z Koszalina. Z decyzją nie zgodził się Dubiella".
     ”Uczelnia przeprowadza aktualnie nabór na administrację publiczną, na którą ostatnio uzyskała zgodę ministerstwa. Studenci są zdezorientowani, ponieważ w lokalnych mediach ukazują się ogłoszenia o naborze podpisane przez panów Dubiellę i Falka, ale również ogłoszenia panów Sobonia i Baczyńskiego informujące, że Z. Dubiella i H. Fall nie mają prawa takiego naboru przeprowadzać".
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama