UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Narkotykowa wojna

"Wojnę narkotykom wypowiedzieli oficerowie 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej. Opracowali nawet specjalny system wczesnego ostrzegania" - donosi "Dziennik Elbląski".

"W tym roku zatrzymano sześciu żołnierzy służby zasadniczej rozprowadzających narkotyki w jednostkach tej dywizji. - W skali całej dywizji nie jest to duża liczba - twierdzi generał brygady Waldemar Skrzypczak, dowódca 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej. - Jednakże problem istnieje i wojsko z tym walczy. Do służby trafiają często osoby już uzależnione.
     W walce z narkotykami ma pomagać specjalny system wczesnego ostrzegania. - System obliguje dowódców jednostek do prowadzenia dokładnego rozpoznania. Mają informować odpowiednie służby o każdym niepokojącym zachowaniu czy zdarzeniu - tłumaczy generał. Jeżeli istnieje jakiekolwiek podejrzenie, że ktoś rozprowadza narkotyki lub znajduje się pod wpływem narkotyków, natychmiast powiadamiana jest żandarmeria wojskowa, która ma specjalne narkotesty. Żołnierz podejrzany o rozprowadzanie narkotyków zostaje aresztowany".
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama