UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nie ma pieniędzy ani pomysłów

”Okręgowy zjazd pielęgniarek i położnych wykazał, że siostry z naszego regionu nie liczą już na poprawę swojej sytuacji” - informuje Gazeta Olsztyńska.

”Podczas ubiegłorocznych strajków pielęgniarkom obiecano podwyżki pod warunkiem, że zakończą protest. Podwyżki zapewniono jedynie pracownicom elbląskiego szpitala wojewódzkiego. Siostry z Braniewa otrzymały jednorazowe premie. Pielęgniarki z Pasłęka nie dostały żadnych pieniędzy".
     ”- Nasze środowisko jest już zmęczone walką o normalne warunki pracy i płacy - twierdzi Krystyna Miros, przewodnicząca Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych w Elblągu. Dziś wiadomo jedynie, że podwyżki obiecano pielęgniarkom tylko po to, aby przerwać strajk. Nie było bowiem i nie ma pieniędzy na zwiększenie płac".
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama