UWAGA!

Nie tak prędko

"Przeprowadzka kupców z manhattanu przy ul. Karowej na targowisko przy ul. płk. Dąbka rozpocznie się najwcześniej pod koniec maja. Nie wiadomo jeszcze, ilu handlujących obecnie przy ul. Karowej zmieni swoje miejsce pracy, bo za organizację nowego trzeba będzie zapłacić" - czytamy w "Głosie Elbląga".

"W miejscu obecnego manhattanu ma powstać centrum handlowo - rozrywkowe Plaza Center. Istniejące tu budki, zdaniem decydentów, nie pasują do zmieniającego się oblicza centrum miasta. (...)
     Pierwotnie kupcy z ul. Karowej mieli przenieść się na ul. Żeromskiego, gdzie dzierżawę zaoferował im prywatny właściciel gruntu. Zaproponował jednak tak wygórowane stawki, że działalność przestałaby się opłacać. W tej sytuacji władze miejskie wyszły z propozycją powiększenia obecnego targowiska przy ul. płk. Dąbka i umieszczenia tam kupców z manhattanu. Do ich dyspozycji ma być przeznaczonych ok. 3 tys. metrów kwadratowych, na których pomieściłoby się ok. 110 straganów. Dodatkowo zarezerwowano 30 miejsc na otwartej przestrzeni. (...) Na razie przeprowadzka manhattanu przesuwa się".
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama