UWAGA!

Niepewna radość absolwentów

"Pierwsze w historii Elbląskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej dyplomy otrzymali absolwenci wydziału pedagogiki" - czytamy w "Dzienniku Elbląskim".

"W sobotę 50 absolwentów wydziału pedagogiki EWSzH odebrało indeksy i dyplomy zaświadczające o ukończeniu studiów licencjackich. Absolwenci oczywiście cieszyli się z dyplomów, jednak zamieszanie, jakie od kilku miesięcy panuje wokół uczelni, nie napawa ich optymizmem na przyszłość. (...) Zdaniem studentów, nawet z dyplomem licencjackim są duże możliwości znalezienia pracy.
     - Ukończyliśmy resocjalizację na wydziale pedagogiki - mówi jeden z absolwentów. - Teoretycznie możemy pracować w młodzieżowych ośrodkach wychowawczych, pogotowiach opiekuńczych, szkołach, schroniskach młodzieżowych. Dyplom jest także przepustką do pracy w policji i więziennictwie. Ale czy dostaniemy pracę po wszystkich kompromitujących wydarzeniach związanych z działaniem uczelni?
     (...) Zdaniem Zdzisława Dubielli, rektora EWSzH, studenci nie powinni obawiać się przyszłości".
IG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • A moim zdaniem odpowiedzialni za całe zamieszanie - tylko kto???-chyba władze szkoły i firmy Andromag powinni przeprosic wszystkich studentow i wyplacic im odszkodowanie za zamieszanie, strate pieniedzy i czasu. A dla tych dojezdzajacych eksstudentow, którzy kontynują naukę w Koszalinie czy w Płocku, " dzięki "niefrasobliwości winnych- tylko kogo ukarać??? składam życzenia cierpliwości. Natomiast pomysł utworzenia nowej szkoły przez ekswładze pseudouczelni elbląskiej uważam za kolejną próbę naciągania!!!!! Mam nadzieję że nie dojdzie do skutku.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Student uczelni normalnej(2001-03-19)