UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nowe gimnazja, czyli oświata na kredyt

„Z niepokojem nowy rok szkolny powitali tegoroczni maturzyści. Gimnazjaliści z Milejewa i Gronowa Elbląskiego cieszyli się natomiast z nowych, komfortowych warunków nauki” – donosi dzisiejszy Dziennik Elbląski.

„W nowych budynkach rozpoczęli wczoraj rok szkolny gimnazjaliści z Milejewa i Gronowa Elbląskiego. Oba budynki wybudowano dzięki kredytom i sponsorom. (...)
     - Nie ma porównania z podstawówką, w której do tej pory się uczyliśmy – dzieliła się wrażeniami Paulina Sznajder z kl. III b. – Trudno uwierzyć, ale każdy z nas, zamiast szatni, będzie miał własną szafkę z własnym kluczem, jak w zachodnich filmach. (...)
     W Elblągu największa uroczystość z okazji inauguracji nowego roku szkolnego, w której uczestniczyły władze miejskie, wojsko, policja i kilka tysięcy uczniów, odbyła się w miasteczku szkolnym przy ul. Saperów. (..)
     - Tegoroczna inauguracja ma charakter szczególny, ponieważ jednocześnie świętujemy 10-lecie istnienia miasteczka szkolnego – mówił Marek Gliszczyński, wiceprezydent Elbląga. – Z tym miejscem związane są także moje osobiste wspomnienia. Przed 20 laty przebywałem w mieszczącej się w tym miejscu jednostce wojskowej.
     Znacznie mniej entuzjazmu wykazywał kilkutysięczny tłum uczniów.
     - Miło jest się spotkać z przyjaciółmi po wakacjach, ale czeka nas niezwykle trudny rok – mówi Bożena Zakrzewska, tegoroczna maturzystka. – Z obawą myślę o czekającej nas nauce i późniejszych egzaminach”.
     Szerzej w Dzienniku Elbląskim.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama