UWAGA!

Ofiara czy podejrzany?

"Prokuratura Rejonowa w Elblągu rozpoczęła śledztwo, które ma wyjaśnić, czy to policjanci pobili Adama S. podejrzanego o dwukrotne, brutalne zgwałcenie 9-letniej dziewczynki i molestowanie seksualne 4-latki" - donosi "Dziennik Elbląski".

"Mężczyzna został zatrzymany ponad tydzień temu. Pijany trafił do izby wytrzeźwień. Poszkodowane dziewczynki rozpoznały w nim oprawcę. (...) Sąd nie zdecydował o aresztowaniu Adama S. Biegły lekarz stwierdził, że podejrzany ma wstrząśnienie mózgu i w takim stanie zdrowia nie może zostać osadzony w areszcie. Mężczyzna trafił do szpitala. Adam S. utrzymuje, że tuż po zatrzymaniu pobili go policjanci. Policja zaprzecza.
     - Z obrażeniami ciała podejrzany trafił już do izby wytrzeźwień - wyjaśnia Alina Zając, rzecznik prasowy elbląskiej policji. Wczoraj Prokuratura Rejonowa w Elblągu rozpoczęła śledztwo w sprawie pobicia Adama S. - Dochodzenie ma wyjaśnić, kto i w jakich okolicznościach pobił Adama S. - mówi Jerzy Waryszak, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Elblągu. - Mamy w tej sprawie bogatą dokumentację medyczną. Dwa dni temu 30-letni Adam S. na własną prośbę wypisał się ze szpitala".
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • A moim zdaniem to, taki czlowiek co gwalci male dzieci to powinien dostac kule w lep.,
  • I teraz na własną prośbę powinien skierować się do więzienia, jednak liczmy się z tym że sąd stwierdzi iż Pan Adam jest chory psychicznie i miast do więdzienia zostanie skierowany do szpitala psychiatrycznego...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    uczennica(2001-07-30)
Reklama