UWAGA!

Ostrzegają przed kieszonkowcami

„W autobusach komunikacji miejskiej od kilku dni widać plakaty ostrzegające przed kieszonkowcami. Policjanci ostrzegają, że jest to tylko akcja prewencyjna – czytamy w „Dzienniku Elbląskim”.

„Żółty plakat z widocznym czarnym trójkątem zauważy każdy pasażer wchodzący do autobusu. (...) Kradzieże, jak twierdzą kierowcy autobusów, w środkach komunikacji miejskiej zdarzają się często. Ostrzeganie pasażerów przed złodziejami przy pomocy plakatu zastosowano w elbląskich autobusach po raz pierwszy. Najpierw w autobusach linii numer 7 – najpopularniejszej wśród elblążan. (...) Akcja nie wiąże się ze wzrostem kradzieży kieszonkowych w elbląskich autobusach.
     - Chcemy uczulić pasażerów, by zwracali uwagę np. na to, by koszyk z warzywami, ale z widoczną na wierzchu portmonetką, nie stał się łatwym łupem dla złodzieja – uspokaja Alina Zając, rzecznik prasowy elbląskiej policji”.
     Więcej w „Dzienniku Elbląskim”.
przyg. M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Ja już raz przyłapałem delikwenta na kradzieży ale chyba policja nie wyciągneła wniosków bo widze go czasem jak pije wino na dzielnicy.
  • to raczej kwestia zmiany prawa, i tak złodziejowi który ukradł 100 zl z portfela jakiegoś "nieprzytomnego" delikwenta nic policja nie zrobi, to bedzie tzw. mała szkodliwość społeczna, akcja akcją, może uczuli starszych ludzi, ale i tak skali problemu nie rozwiąże, dlaczego tak uważam? ...no cóz żyje w warszawce, podobna akcja nic nie zmieniła, a wręcz ukazała bezradność policji
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    maskarb(2001-08-29)
Reklama