UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Oświatowe uchwały

"Radni gminy Elbląg przegłosowali na wczorajszej sesji uchwały związane z gminną oświatą" - czytamy w "Głosie Elbląga".

"Gminni radni rozważali w trakcji sesji możliwość zlikwidowania szkół podstawowych w Przezmarku i Węzinie. Ostatecznie zdecydowali o likwidacji od września br. szkoły w Przezmarku. Za taką decyzją przemawiają względy ekonomiczne, a także konieczność racjonalnego układu sieci gminnych szkół. Dzieci z Czechowa i Nowiny, uczęszczające dotychczas do tej placówki, w nowym roku szkolnym rozpoczną naukę w SP nr 1 w Gronowie Górnym, natomiast uczniowie z Przezmarka i Sierpina będą uczęszczać do SP w Pilonie. Radni nie wyrazili natomiast zgody na zlikwidowanie szkoły podstawowej w Węzinie, gdzie planowano przenieść z Gronowa Górnego jedyne w gminie gimnazjum".
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama