UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Poszkodowani przy kasie

„Na ponad 1500 osób z terenu byłego woj. elbląskiego szacuje się liczbę uprawnionych, dla których wczoraj uruchomiona została wypłata II raty odszkodowania za przymusową pracę na rzecz III Rzeszy” – czytamy w „Głosie Elbląga”.

„Od wczoraj pieniądze są wypłacane we wszystkich oddziałach banku PKO BP. Pozostali mają dostać rekompensatę do końca tego roku. Stowarzyszenie Osób Poszkodowanych przez III Rzeszę działa w starej strukturze. Toteż jego oddział, mający siedzibę w Elblągu, obejmuje zasięgiem teren byłego woj. Elbląskiego. W rejestrach oddziału figuruje 6400 uprawnionych. Spośród nich 1500-1600 osób uprawnionych jest do wypłaty odszkodowań, które ruszyły wczoraj, a trwać będą do 7 września. (...)
     Równocześnie biegną wypłaty rekompensat za przymusową pracę w Austrii. Rząd austriacki nie dzieli rekompensat na raty, a wypłaca pieniądze w całości. Na terenie byłego woj. Elbląskiego jest ok. 120-130 osób, które zyskały uprawnienia do odszkodowania za niewolniczą pracę w Austrii”.
     Szerzej na temat wypłaty odszkodowań w dzisiejszym „Głosie Elbląga”.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama