UWAGA!

Pozew więźnia oddalony

”Sąd Okręgowy w Elblągu - po ciągnącej się blisko dwa lata sprawie - oddalił powództwo przeciwko Zakładowi Karnemu w Sztumie” - donosi Gazeta Wyborcza.

”Były więzień ZK w Sztumie Henryk S. (skazany na dwa lata za kradzież z włamaniem) domagał się m.in. 40 tys. zł odszkodowania za pobicie go przez strażników więziennych i spowodowanie trwałego uszczerbku na zdrowiu, co pozbawiło go możliwości zarobkowania".
     ”- Funkcjonariusze przewrócili mnie, uklękli mi na plecach i bili po nogach. Potem kierownik ochrony uderzył mnie pięścią w kark” - opowiadał przed sądem Hernyk S.
     ”Sąd odrzucił pozew opierając się głównie na opinii dwóch biegłych, którzy wykluczyli, że do urazu kręgosłupa mogło dojść podczas interwencji strażników".
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • To skandal człowieka pobili w więzieniu a Sąd nic na to. Czy to, że był On skazanym nie pozwala mu na godziwe traktowanie. Nawet w więzieniu nie ma spokoju!!!
  • Niech się cieszy, ze nie uciekał, bo wg czytelników portEl'u kule powinny ganiać uciekających. Wszak praestępca i to skazany!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Andrzej(2001-02-28)
Reklama