UWAGA!

Prawda czy fałsz

Nie wiadomo na razie, czy obwiniona przez uczniów o seksualne molestowanie 23-letnia nauczycielka elbląskiego gimnazjum faktycznie dopuściła się tego występku, czy też uczniowie całą tę historię zmyślili” - donosi dzisiaj na stronie 1 „Głos Elbląga” w artykule „Prawda czy fałsz?”

„Opinie biegłych psychologów, którzy wydali opinie o prawdomówności uczniów nie są jednoznaczne” - kontynuje Głos.
     „Elbląską prokuratura prowadzi postępowanie, przesłuchując pokrzywdzonych, obwinioną i świadków. Nie wiadomo kiedy dysponować będzie kompetentą wiedzą na temat tej sprawy”.
     „Opowiedzi nie przynoszą badania psychologiczne uczniów, oskarżających nauczycielką o molestowanie” - czytamy w gazecie.
     „-U jednego z pokrzywdzonych psycholog nie stwierdził skłonności do konfabulacji i kłamstwa” - mówi Głosowi Jerzy Waryszk, rzecznik prasowy Prokuratury Rejonowej. - „W stosunku do drugiego ucznia opinia nie wyklucza tego rodzaju skłonności. Opinia o trzecim jest niejednoznaczna. Prosimy psychologa, aby bardziej sprecyzował wyniki swoich obserwacji”.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Pomroczność jasna jest tu najlepszym wytłumaczeniem sytuacji na którą się składa brak wychowania młodych ludzi zarówno przez rodziców, szkoły, kościoły itd.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Aborygen Miejscowy Wojciech Pa(2001-02-09)
  • a prasa radio tv i tak juz wydaly wyrok na ta kobiete wspolczuje jej bo bezdusznosc mediow nie zna granic . wazna jest sensacja i czym bardziej w stylu dawanej "gazety" Skandale tym lepiej przynajmniej ludzie beda sie interesowac...
Reklama