UWAGA!

Prawica się kłóci

„Rozdźwięki w RS AWS to nic nowego. Okazuje się, że nawet po sromotnie przegranych wyborach parlamentarnych ugrupowanie to nie potrafiło się porozumieć” – czytamy w Głosie Elbląga.

„Przykładem są niedawne wybory w Elblągu i protest skierowany do władz partii w Warszawie. Osoby, które czują się pomijane przez władze partii, twierdzą:
     - Na 11 stycznia br. wyznaczone zostało zebranie RS AWS, którego celem były wybory władz powiatowych. W dniu 9.01. otrzymaliśmy pisma (datowane na 17.12.2002) stwierdzające, że nie jesteśmy członkami RS, gdyż nasze deklaracje członkowskie nie są opatrzone podpisem osoby wprowadzającej. Argument ten jest niezgodny z prawdą. Opłacane były cały czas składki członkowskie, aktywnie uczestniczyliśmy w zebraniach. Uważamy, że po prostu przewodniczący RS chciał wyeliminować z zebrania osoby mające inne zdanie niż on na temat działalności RS. (...)
     Skarga na działalność kierownictwa RS AWS w Elblągu skierowana została także do szefa tej partii w Olsztynie, Andrzeja Smolińskiego”.
     
     Więcej w Głosie Elbląga.
przyg. M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama