UWAGA!

Prędko ale szczęśliwie

„Szczęśliwie wracali z wakacji użytkownicy drogi nr 7 w rejonie Elbląga. Nie zdarzył się tu żaden wypadek” (...) – czytamy w Głosie Elbląga.

- „Na elbląskim odcinku trasy nr 7 i drogach dojazdowych do miasta nie było żadnego wypadku – relacjonuje Alina Zając, rzecznik prasowy KMP w Elblągu. – Jedynie na drodze Elbląg - Jegłownik kierowca fiata 126p potrącił pieszego, który wtargnął pod auto i wskutek doznanych urazów trafił do szpitala. (...)
     Wielu z nich (kierowców – red.) jechało z nadmierną prędkością, wielu wyprzedzało na liniach ciągłych. Skutkiem takiego zachowania jest 215 mandatów karnych nałożonych przez elbląskich policjantów w czasei kilkudniowej akcji „Bezpieczne powroty”, skierowanie 3 wniosków do kolegium i zatrzymanie 11 dowodów rejestracyjnych.
     14 kierowców samochodów ciężarowych nie zachowało zakazu poruszania się w weekend po drogach. (...) 3 kierowców wracało z wakacji pod wpływem alkoholu”.
     Więcej w dzisiejszym Głosie Elbląga.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Nawiązując do artykułu o szczęśliwym powrocie z wakacji drogami dojazdowymi do Elbląga chciałbym zwrócić uwagę i ostrzec użytkowników drogi Elbląg -Suchacz na bardzo niebezpieczny odcinek drogi pomiędzy Jagodnem a Kamienicą.Otóż od kilku dni są tam prowadzone całkowicie lekkomyślnie i bez żadnych znaków ostrzegawczych przy drodze prace ziemne. Szereg dużych wywrotek wjeżdża i wyjeżdża z polnej na główną drogę nie zwracając wcale uwagi na jadące nią samochody osobowe.Ciężarówki nie dość ,że są same zabłocone, nie można odczytać numerów rejestracyjnych to na odcinku dwustu metrów całkowicie zanieczyściły błotem jezdnię.O hamowaniu na tym odcinku już dzisiaj nie ma mowy. Znajdą się chyba jakieś służby porządkowe ,lub władze samorządowe ,które przywołają do porządku beztroskich wykonawców robót ziemnych.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Andrzej(2001-09-06)
Reklama