UWAGA!

Rzecznik zawita do Elbląga

"Mieszkańcy Elbląga będą mieli możliwość osobistego kontaktu z rzecznikiem praw obywatelskich i jego pracownikami, którzy w dniach od 19 do 21 czerwca będą przebywać w województwie warmińsko-mazurskim. Jeden dzień spędzą w Elblągu; niebawem podane zostaną szczegóły dotyczące spotkania z interesantami" - donosi "Głos Elbląga".

"Województwo warmińsko-mazurskie będzie drugim, którego mieszkańcy będą mogli osobiście, bez wyjeżdżania do Warszawy, przedstawić swoje problemy prof. Andrzejowi Zollowi, rzecznikowi praw obywatelskich. Rzecznik wraz z zespołem specjalistów przebywać będzie na terenie województwa w dniach od 19 do 21 czerwca. (...) Rafał Pelc, asystent rzecznika praw obywatelskich dodaje, że każdy z zainteresowanych zostanie przyjęty, będzie mógł złożyć skargę na piśmie lub ustnie, bo jego problem zostanie opisany przez osobę go obsługującą. Radzi mieszkańcom, że jeśli posiadają dokumenty w danej sprawie, powinni je skompletować i przedstawić w trakcie spotkania".
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Hehe... Coś czuje, że to będzie niezły cyrk. Oprócz normalnych delikwentów stawią się na te spotkanie porwani przez ufo lub Kapitana Nemo, więzieni przez Matrix czy Czerwonego Kapturka...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Dragon(2001-05-31)
Reklama