UWAGA!

Sąd nad nauczycielką?

"Elbląska prokuratura ma zamiar skierować w połowie kwietnia akt oskarżenia do sądu przeciwko 23-letniej nauczycielce języka niemieckiego z elbląskiego gimnazjum, obwinianej o seksualne molestowanie uczniów" - donosi "Głos Elbląga".

"Agnieszka G. uczyła w gimnazjum niemieckiego przez 4 miesiące. Troje uczniów oskarżyło ją o seksualne molestowanie. Sprawą zajęła się prokuratura. Nauczycielka tłumaczyła, że oskarżenie było skutkiem zemsty na jej osobie za to, że nie postawiła uczniom pozytywnych ocen. (...) Zdaniem prokuratury są podstawy do sformułowania aktu oskarżenia. Przemawiają za tym opinie biegłych, badających zarówno wiarygodność słów uczniów, jak i nauczycielki.
     - Łudzę się jeszcze, że prokuratura dokładnie przeanalizuje zgromadzony materiał i nie będę musiała przeżywać dokuczliwej batalii sądowej - powiedziała "Głosowi" Agnieszka G. - W czasie rozmowy z psychologiem zapędzona zostałam w kozi róg, bo ciągle pytano mnie o seks. Psycholog orzekł, że nie byłam dostatecznie przygotowana do zawodu nauczyciela. (...) Nie znajdę pracy, więc co pocznę ze swoim życiem?"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • A gdyby tak skopać tyłki gówniarzom, to może odechciałby się im fantazjowania. Psycholodzy do psychiatry.
 • Tym razem wstydzę się za Prokuraturę!!! Tak Państwo Prokuratorzy, jest mi wstyd, że mieszkacie w moim mieście i Wasza ocena sytuacji jest żenująco niska! Na czym opieram swoją ocenę. Na informacji od młodzieży o tej „złotej kochanej trójcy świętej” mającej dobrą opinię proboszcza. Oraz z autopsji o „nikczemnej” nauczycielce. Szanowni Państwo Prokuratorzy, utraciliście kontakt z nami – mieszkańcami Elbląga. Narkotyki wśród młodzieży są tak powszechne jak powietrze. Nie widzicie tego? Nie? Daliście wiarę na wiarę mętom społecznym a szykanujecie młodą inteligentną kobietę. Kogo czego boi się Elbląska Prokuratura?! Czy nie czas zakładać KORy, ROPCiA, zejść do podziemia i drukować bibółę?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Teodor(2001-03-24)
 • oni są ograniczeni jak to "Ó".
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Drzazga(2001-03-24)
 • Bystry Prokurator Prokuratury Elbląskiej. Zaginął mi dowód rejestracyjny pojazdu. Wystąpiłem z wnioskiem o wystawienie nowego. Po dekadzie odnalazł się ten zaginiony. Bezzwłocznie (tego samego dnia) poinformowałem (na piśmie, za pokwitowaniem) o tym Wydział Komunikacji i Policję oraz poprosiłem aby jeden z nich anulowano. Miesiąc później Prokurator postawił wobec mnie zarzut „wyłudzenia poświadczenia nieprawdy od urzędnika państwowego” (od panienki z Wydziału Komunikacji która wystawiła wtórnik). Po trzech miesiącach Pan Prokurator odstąpił od zarzutu. W tym czasie zostałem zatrzymany, przeprowadzono mi rewizję osobistą i zrobiono rewizję mieszkania. Zajmowało się tą sprawą 5 „kryminalnych” policjantów łącznie ok. 300 roboczo/godzin. Tacy „inteligentni” Prokuratorzy przynoszą wstyd i hańbę Elbląskiej Prokuraturze Rejonowej!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Andrzej(2001-03-24)
 • Szczegółowy Prokurator Prokuratury Elbląskiej. Okradziono samochód marki Mercedes nr rej. ELF 6433. Prokurator umorzył dochodzenie w sprawie włamania do samochodu – ponieważ nie wykryto sprawcy przestępstwa włamania do Mercedesa nr rej. ELS 8433. „F6” czy „S8” to dla Prokuratora to samo, daj mu człowieka, a on paragraf znajdzie! Tacy „szczegółowi” Prokuratorzy przynoszą wstyd i hańbę Elbląskiej Prokuraturze Rejonowej!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Andrzej(2001-03-24)
 • Zapobiegliwy Prokurator Prokuratury Elbląskiej. 16-latek (kryminalista) oskarżył 18-latka (wzór cnót uczniowskich) o kradzież (tel. komórkowego) i pobicie. W czasie kiedy niby przestępstwo miało się odbyć 18-latek przebywał w towarzystwie 3 innych kolegów, ale w trakcie oskarżania byli oni w Niemczech (wakacje). Prokurator zapobiegliwie umieścił 18-latka w więzieniu – na całe wakacje! Po wakacjach... koledzy oświadczyli, że 16-latek kłamie! Prokurator zwolnił z więzienia 18-latka. 16-latka nie ukarano za fałszywe oskarżenie a 18-latka nie przeproszono i nie zadość uczyniono... bo takie Rzeczypospolite jakie jej młodzieży chowanie? Tacy „zapobiegliwi” Prokuratorzy przynoszą wstyd i hańbę Elbląskiej Prokuraturze Rejonowej!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Andrzej(2001-03-24)
 • Pani Agnieszko: 20 ludzi (osoby powszechnie znane i szanowane w Elblągu) potwierdzą, że Pani była z nimi a nie z tymi łobuzami. Alibi murowane, nawet zdjęcia Sądowi pokażą! Prokuraturo, swój zamiar dobrze przemyśl, nie była by to pierwsza Twoja kompromitacja i "czas by pomyśleć o azylu siostro"!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  sexmisja(2001-03-24)
 • A dlaczego Prokurator nie przedstawia się z imienia i nazwiska? Czego się wstydzi?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Julian Fałat(2001-03-24)
 • Jeżeli akt oskarżenia wpłynie do Sądu... wszystkim nauczycielom będzie można napluć w twarz! Brawo prokuraturo! Kochasz "margines" społeczny i jemu dajesz wiarę? Wszak bez niego była byś bezrobotna!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  asesor(2001-03-24)
 • Ujęła mnie prokuratura jak UJĘŁA mordercę doktor Oli i jej córki. Wiecie gdzie prokuratura go ujęła? W WIĘZIENIU! Było to nadzwyczaj ujmujące. I jaki SUKCES! Wysłano na Halicką (do więzienia) ujmującą brygadę antyterrorystyczną w celu ujęcia w celi mordercy, którego następnie osadzono w tejże ujmującej celi. Jakie to ujmujące.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  zażenowany(2001-03-24)
 • Na praktyce w szpitalu psychiatrycznym, zauważyłem, ze psychiatrzy i psychologowie znacznie odbiegają od normy i w środowisku są nienormalni.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  doktor nauk medycznych(2001-03-24)
 • hmm......co do tej sprwy o molestowanie to osobiscie znalem pania agniesie bo uczyla mnie,tych trzech swietych terz bardzo dobrze znam bo jestem z tej samej szkoly (dla zaintresowanych GIM nr 5 pods.3) i to nietylko byla ta trujca swieta ale niejeden mi sie chwalil o swoich wyczynach ale zeby az tak uwierzyc im to przesada,podobno to prawda bo pul szkoly tak muwilo ale....
Reklama