UWAGA!

Sami do...siebie

"W poniedziałek, 19 bm., ma pojawić się w sprzedaży gazeta codzienna "Dziennik Elbląski", powstała z połączenia zespołów dwóch lokalnych redakcji "Dziennika Bałtyckiego" i "Gazety Olsztyńskiej" - czytamy w dziesiejszym wydaniu "Głosu Elbląga".

Jednak artykuł, bynajmniej nie jest o nowej gazecie, ale o tym, że zespół redakcyjny "Dziennika Elbląskiego" przygotował plakaty i transparenty dla "miłośników" nowego tytułu.
     "Jak wieść niesie pojawienie się nowego tytułu ma poprzedzić - zapewne spontaniczna?! - pikieta elblążan, przyszłych czytelników "Dziennika Elbląskiego" Otóż mają oni - niewątpliwie spontanicznie - życzliwie poprzeć dziennikarzy owej gazety, występując z transparentami: "Żądamy gazety dla nas", "Piszcie prawdę" lub "Łamy dla czytelników". "Skąd o tym wiemy?" - pyta autor artykułu. " Ano, stąd, że czytelnicze transparenty są już od kilku dni gotowe i czekają na pikietę w...redakcji powstającej gazety. Przypuszczamy, że w sobotę zostaną rozdane osobom, które będą robić za tłum spragnionych nowego elbląskiego tytułu".
     
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Solidaryzuje się z artykułem zamieszczonym na łamach Głosu Elbląga. Wiemy, że gazeta -"Dziennik Elbląski to nic innego jak twór Dziennika Bałtyckiego i Gazety Olsztyńskiej. "Piszcie prawdę"-napis na transparencie jest trafny, często brakowało obiektywizmu na łamach Dziennika Bałtyckiego, a i Gazeta Olsztyńska nie jest święta.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  KrzyNie(2001-03-16)
 • Klaka, po prostu klaka. Sami sobie robią publikę! Sami sobie szykują transparent "Piszcie prawdę" i jeszcze się tym chwalą! SKANDAL! Redakcja jeszcze nie działa a już jest NIEWIARYGODNA!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Skolima(2001-03-17)
Reklama