UWAGA!

Skutki kryzysu w motoryzacji

”Po 2-tygodniowej przerwie w produkcji do pracy powrócili zatrudnieni w firmie Hanyang ZAS w Elblągu. Ciągle jednak aktualny jest plan redukcji ” - informuje Głos Elbląga.

”Prezes Hanyang ZAS Tadeusz Rudnowski nie ukrywa, że dalszy spadek sprzedaży aut zmusi firmę do szukania właściwych relacji międy kosztami i dochodami. Rezultatem może być zwolnienie w dwóch turach 250 osób. Na razie toczą sie rozmowy ze związkami zawodowymi".
     ”Prezes Rudnowski szacuje, że w kraju spadek sprzedaży samochodów osobowych, w porównaniu z minionym rokiem, osiągnie 30 proc".
     ”- Spadek ten dotyczy aut wszystkich marek, choć jak sądzę , najbardziej odczuwają go producenci Fiatów i Deawoo, gdyż marki te były najpopularniejsze na elbląskim rynku” - poinformował w Głosie Jerzy Chrabąszcz, naczelnik Wydziału Ewidencji Pojazdów UM w Elblągu.

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Związki Zawodowe w HANYANG ZAS reprezentowane są przez osoby na kierowniczych, dobrze opłacanych stanowiskach. Jak można się domyślać ich opór co do zwolnień nie może być w związku z powyższym zbyt aktywny. Ważne, że działacze mają pełne kieszenie i zapewnioną ustawowo pracę. Inni mogą iść na trawę. Działacze chronią zawsze tylko samych siebie, obrona pozostałych pracowników zaczyna się i kończy na opinii związków. Ludzie uciekajcie z HANYANG'u i szukajcie inej pracy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Ziutek(2001-06-24)
Reklama