UWAGA!

Solidarnościowe wotum nieufności

"Bibliotekarze z Niezależnego Samorządowego Związku Zawodowego Solidarność, działającego w Bibliotece Elbląskiej, przyjęli uchwałę w sprawie wotum nieufności wobec dyrektora tej placówki Krystyny Greczycho" - donosi "Dziennik Elbląski".

"Pismo w tej sprawie trafiło do Zarządu Miasta. Jak poinformował nas Artur Zieliński, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga, w ciągu kilku dni związkowcy trzymają odpowiedź na skierowane do władz pismo. Wotum bibliotekarzy z Solidarności jest efektem przedstawionego przez Krystynę Greczycho, a zaakceptowanego przez Zarząd Miasta, programu działań oszczędnościowych w Bibliotece Elbląskiej. - Program restrukturyzacji przyjęty został bez konsultacji z naszym związkiem - mówi Iwona Korbela, przewodnicząca Komisji Zakładowej Solidarności w Bibliotece Elbląskiej. - Nie możemy zgodzić się na zwolnienia wieloletnich pracowników w sytuacji, gdy w tym samym czasie przyjmowane są do pracy nowe osoby.
     Dyrektor Greczycho nie chciała się wypowiadać w tej sprawie, gdyż jak nam powiedziała, nie zna treści pisma, skierowanego przez związkowców do władz miasta".
IG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama