UWAGA!

Sposób na złodzieja

"Działkowcy z ulicy Wyżynnej złapali złodzieja. Zgłosili to na komisariacie policji przy ul. Grunwaldzkiej. - Nie jesteśmy tym zainteresowani - usłyszeli od policjanta" - przeczytaliśmy w "Dzienniku Elbląskim".

"Działkowcy są oburzeni. W obronie swojego mienia zorganizowali społeczną ochronę działek. Niestety, jest ona coraz mniej skuteczna. - Próbowaliśmy na zmianę pilnować altanek, ale i tak nas okradli - mówi Franciszek Malicki, właściciel działki przy ul. Wyżynnej. (...)
     Złodzieje splądrowali 20 domków na działkach przy ul. Wyżynnej. (...) Działkowcy, jak twierdzą, dobrze znają jednego ze złodziei. Informowali o tym policję. - Przecież nie będziemy uprawiać samosądu - twierdzą. Policja, zdaniem elblążan, bardzo niechętnie przyjmuje zgłoszenia o grabieżach na działkach. (...) Inni działkowicze, z Bielan, twierdzą, iż nie liczą już na pomoc policji. - Zdecydowaliśmy, że od przyszłego roku nie będziemy w ogóle zamykać altanek, to nasz sposób na złodzieja - zapowiadają elblążanie".
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • heheh a tyle sie mowi o programie co to policja ma byc przyjazna dla spoleczenstwa... kolejna fikcja..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  czy jestem anonimowy???(2001-04-18)
 • Są dwie interpretacje powyzszego zjawiska: - Polska to kraj na niby i policja tez jest na niby, - Policja ma spółkę ze złodziejami i nie chce tego ujawnić. W obu przypadkach działkowicze są przegrani - mała szkodliwość społeczna.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Wojciech Pawlak - Aborygen Mie(2001-04-18)
Reklama