UWAGA!

Strażackie ćwiczenia na lodzie

 Elbląg, Strażackie ćwiczenia na lodzie
fot. www.gov.pl

Elbląscy strażacy przeprowadzili ćwiczenia z ratownictwa na lodzie. Odbyły się one na zamarzniętych akwenach Elbląga i Pasłęka.

Elbląscy strażacy wykorzystali atak zimy na przećwiczenie działań ratownictwa lodowego. „Strażacy doskonalili swoje umiejętności z zakresu działań prowadzonych na  lodzie, obejmujące m.in.: zabezpieczanie terenu, miejsca objętego  działaniem, ewakuacji osoby pod którą załamał się lód oraz udzielenia jej kwalifikowanej pierwszej pomocy. W tym celu wykorzystano zarówno specjalistyczny sprzęt, taki jak sanie lodowe, czy drabiny, ale także inne przedmioty, które każdy może wykorzystać gdy stanie się świadkami niebezpiecznego zdarzenia.” - informuje portal www.gov.pl

Ćwiczenia odbywały się na zamarznietych akwenach w Pasłęku i Elblągu w ostatnich dniach stycznia. Wzięli w nich udział strażacy z jednostek podległych Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu.

Więcej tutaj

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Proponuję na "Kalbarze"jak zamarznie, bo się wtedy chociaż nie potopią. .. .Kalbar najgłupsza inwestycja elbląska. Ile to kosztuje miesięcznie ? @ Rewident.
Reklama