UWAGA!

Szef Haleksu stracił paszport

"Toruńska prokuratura zatrzymała paszport Romanowi N., prezesowi elbląskiego Haleksu. Decyzja zapadła w Toruniu, bo tutaj właśnie przekazano śledztwo dotyczące spółki" - informuje dzisiejszy "Dziennik Elbląski".

"O wyłączenie ze śledztwa wystąpiła sama Prokuratura Okręgowa w Elblągu - informuje rzecznik gdańskiej Prokuratury Apelacyjnej, która zdecydowała o przeniesieniu sprawy Haleksu do Torunia. Prokuratura Apelacyjna uznała, że istnieje uzasadniona wątpliwość co do bezstronności jednego z elbląskich prokuratorów. Jest on znajomym osoby przewijającej się w aktach sprawy."
     Jedną z pierwszych czynności toruńskich prokuratorów po przejęciu sprawy było zatrzymanie szefowi Haleksu paszportu. Prokuratura Okręgowa w Toruniu twierdzi, że "taka przesłanka wynikła z akt". Roman N. miał wyjechać z Polski i obawiano się, że może już nie wrócić. Zatrzymali go funkcjonariusze olsztyńskiej delegatury UOP i dostarczyli do Torunia.
     Więcej o sprawie Haleksu w dzisiejszym "Dzienniku Elbląskim".
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • czyli co panstwo jest mu winne kase i zamiast przyznac sie do bledu zabieraja mu paszport???
  • Nie wiem o co tu chodzi ! Skandal ! Przecież paszport odbiera się podejrzanemu, który może chcieć uniknąć odpowiedzialności przed polskim wymiarem sprawiedliwości. A w tym przypadku p. Niemyjski i jego firma są poszkodowani .Może Sądowi w Toruniu pomyliły się sprawy ?! A może teraz taka moda ?
  • W Łodzi już się wzieli za tych którzy wzieli w łapę za sprzedaż terenów mieszkaniowych pod supermarket ,myślę żę nadszedł czas i na naszych łapówkarzy.
  • chodi po prostu o to żeby nie mógł się dogadać za granicą na jakieś nowe kontrakty i żeby go szybciej dobić
  • pewnie chciał poprosić o azyl w rosji i nasz u lop to wykrył
Reklama