UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Tramwajem na Modrzewinę?

„Elbląskie władze planują w przyszłości wydłużyć ul. płk. Dąbka, która biegłaby na nie zagospodarowany obecnie teren Modrzewiny” – informuje dzisiejszy „Głos Elbląga”.

„Jak podał Artur Zieliński, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga, władze miejskie zaakceptowały koncepcję planu miejscowego terenów przy ul. Ogólnej. Obszar ten usytuowany jest pomiędzy ulicami: Lubelską, Ogólną i płk. Dąbka. Koncepcja tego planu wprowadza nowe rozwiązanie komunikacyjne polegające na przedłużeniu ul. płk. Dąbka poza skrzyżowanie z ul. Ogólną i al. Odrodzenia”.
     „Tymczasem rozpoczęły się przygotowania do położenia torów tramwajowych w ul. płk. Dąbka. Tramwajem łatwiej będzie dostać się klientom do budowanego właśnie hipermarketu w Ogrodach Świerczewskiego”.
     Szerzej w dzisiejszym wydaniu „Głosu Elbląga”.
przyg. M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • a ja bym chciał dojechać tramwajem do kiosku "ruchu" na zatożu i teżchciałbym żeby mi pan zieliński pobudował linie do tego kiosku bo będę mógł kupić mu taniej papierosy ( w tym kiosku będą najtańsze)
  • Zanim na Modrzewinę, chciałbym jeszcze dojechać Nad Jar.
Reklama