UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Tu też stawiają na meble

 
Elbląg, Właściciele firmy (z prawej) otrzymali dzisiaj zezwolenie na prowadzenie działalności w strefie
Właściciele firmy (z prawej) otrzymali dzisiaj zezwolenie na prowadzenie działalności w strefie (fot. W-MSSE)

W Braniewie powstanie nowoczesna fabryka mebli. Inwestor zamierza zainwestować w jej budowę ponad 15 milionów złotych i zatrudnić co najmniej 30 nowych pracowników. Zakład powstanie w braniewskiej podstrefie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w w braniewskiej podstrefie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej otrzymali dzisiaj właściciele firmy Demko-Meble: Andrzejowi Demko oraz Anna Kluk-Demko.
       „W ramach planowanej inwestycji powstanie w Braniewie nowoczesny zakład produkcyjno-magazynowy. Przedsiębiorstwo wytwarzać będzie meble skrzyniowe z płyty laminowanej do samodzielnego montażu oraz półfabrykaty meblowe, a także oferować kompleksowe usługi magazynowania. Projekt zakłada wybudowanie nowoczesnego centrum logistycznego oraz zakup specjalistycznych maszyn i urządzeń w celu uruchomienia własnej produkcji mebli oraz elementów meblowych” - informuje Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna w swoim komunikacie. 

  Elbląg, W tym miejscu w Braniewie (zaznaczone żółtym kolorem) powstanie nowa fabryka mebli
W tym miejscu w Braniewie (zaznaczone żółtym kolorem) powstanie nowa fabryka mebli (fot. W-MSSE)


       Inwestor zadeklarował, że zainwestuje w Braniewie co najmniej 15,1 mln złotych i zatrudni minimum 30 nowych pracowników. Projekt będzie realizowany na nieruchomości o powierzchni 2,3992 ha.
       „Podstrefa Braniewo to jeden z najmłodszych terenów Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Utworzona została 30 grudnia 2016 r. na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów. Grunt będący przedmiotem zezwolenia został objęty granicami specjalnej strefy ekonomicznej 1 lipca 2017 r. - informuje W-MSSE.
      
       Źródło: W-MSSE
      

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama