UWAGA!

„Twój Styl” o imprezie w Elblągu

 Elbląg, „Twój Styl” o imprezie w Elblągu

Nieczęsto się zdarza, żeby znany magazyn o zasięgu ogólnopolskim zachęcał czytelników do wzięcia udziału w imprezie, która ma się odbyć w naszym mieście. Wszystko byłoby pięknie, gdyby…

Uczta na Żuławach wraz z degustacją regionalnych produktów, którą poleca w listopadowym „Twoim Stylu” (s. 35) Joanna Miecugow, znalazła się w doborowym towarzystwie wraz z wartymi wpisu do kalendarza spotkaniami z noblistami w Krakowie i festiwalem filmów amerykańskich we Wrocławiu. Chodzi o listopadowe „Smaki Warmii i Mazur oraz Powiśla na stołach Europy”. Pomyślałam, „Wreszcie!”. Wreszcie udało nam się przebić i ktoś dostrzegł bogactwo naturalne naszego regionu.
       Jakże sromotnie się rozczarowałam po wklepaniu polecanego adresu, gdzie miałam znaleźć szczegóły… Na stronie produktregionalny.warmia.mazury.pl brak programu i dokładnego miejsca imprezy. Gdzie więc mają przyjechać koneserzy naszych regionalnych specjałów, którzy ujęli w swoich planach przyjazd do naszego miasta?
       Owszem, na stronie jest informacja, że impreza odbędzie się 6 listopada w Elblągu, a organizatorami są Warmińsko-Mazurska Izba Rolnicza i Centrum Informacji Europe Direct. Zainteresowanych wita też wizerunek i słowa marszałka województwa Jacka Protasa, który informuje o celu całego cyklu imprez promujących żywność opartą na naturalnych surowcach pochodzących z regionu oraz kultywowanie, propagowanie i pogłębianie wiedzy o tradycjach kuchni regionalnej. Przedsięwzięcia te mają służyć ochronie regionalnego dziedzictwa kulinarnego oraz promocji zakładów gastronomicznych i gospodarstw agroturystycznych z naszego regionu.
       Jest też zaproszenie… I tylko wciąż szczegółów brak… choć pomysł na promocję przedni.
      
      
mk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • To jest świadome, lub nieswiadome powielanie błędu. Od kiedy ELBLAG to Warmia i Mazury ?Mącą w glowach ludziom ostro. A portEL nawet tego nie skoryguje. Przecież Elbląg to ŻUŁAWY WIŚLANE.
 • Dokładnie. .. to jest rażące nieporozumienie z tą warmią i mazurami. Przecież wiadomo że tradycje Elbląga nie są powiązane z tym regionem. A nazwa "smaki warmii mazur i powśla" jest śmieszna sama w sobie, bo o ile można mówić o Powiślu, to jest to cześć Pomorza. Szkoda, że nikt nie interweniuje w takich sprawach i nagminnie się czyta takie bzdury. .. jak grochem o ścianę. ..
 • Konieczna interwencja naszego Biura Promocji !!!!
 • czy Protas sam w sobie nie jest dla państwa dostatecznie atrakcyjny???
 • listopadowy Twój Styl już jest w kioskach - co skorygujesz? taki tytuł dali imprezie organizatorzy, którzy pewnie wzięli na to kasę w unii; dobrze, że ktoś to zauważył. .. może obciachu nie będzie jak warszawianek zachęconych jedzonkiiem za free do nas najedzie LOL
 • Protas nie jest atrakcyjny, a nawet wprost przeciwnie. Na Warmię i Mazury z nim.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  agenciura(2010-10-19)
 • To bardzo przyjemny i myślę kompetentny, pełen energii człowiek !
 • Izbie Rolniczej od biedy można wybaczyć, że prostej informacji nie potrafi przygotować, ale Centrum Informacji Europe Direct. .. ; )
 • Cos się komuś pokręcilo w głowie. To tak. jakby. .. Kraków przenieśc na północ, a Gdańsk zamienic miejscami z ZAKOPANEM. No kurcze, gdzi Elbląg, a gdzie Warmia i Mazury /
 • W poprzednich latach impreza odbywała się na na zasadzie konkursu potraw itp. Jak będzie tym razem nie wiadomo.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  smak regionu(2010-10-19)
 • Protas zaprasza -ale jaja - facet ktory cale zycie nic nie zrobil - niech dalej bada zawartosc cukru w cukrze
 • czyli przygotowane, ale nie do końca. .. jak to u nas :-(
Reklama