UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wojskowi pod kontrolą rzecznika

"Rutynową kontrolę w elbląskich jednostkach przeprowadził wczoraj Bronisław Zoń, dyrektor Zespołu Praw Żołnierzy i Funkcjonariuszy Służb Publicznych w Urzędzie Rzecznika Praw Obywatelskich" - czytamy w "Dzienniku Elbląskim".

"- Kontrola jednostki w Elblągu została ujęta w tegorocznym planie - mówi dyrektor. - Do rzecznika praw obywatelskich nie wpłynęły żadne skargi dotyczące łamania praw żołnierzy w elbląskiej jednostce. - Interesują mnie problemy żołnierzy zawodowych, przede wszystkim związane z reorganizacją dywizji - mówił Bronisław Zoń. - Jeżeli chodzi o żołnierzy służby zasadniczej, interesują mnie ich warunki życia, wyżywienia, dostępność do odbywania praktyk religijnych. Należy znaleźć nowe miejsca pracy dla zwalnianych oficerów. Problemem jest również za niski żołd dla żołnierzy służby zasadniczej - dodał dyrektor.
     Dzisiaj Bronisław Zoń będzie kontrolować straż graniczną w Kętrzynie i przebieg poboru w Wojewódzkim Sztabie Wojskowym w Olsztynie".
IG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama