UWAGA!

Wydzierżawili Hotel Elbląg

 Elbląg, Wydzierżawili Hotel Elbląg
(fot. Michał Skroboszewski, archiwum portEl.pl)

Hotel Elbląg został wydzierżawiony na 15 lat przez spółkę, należącą do notowanej na giełdzie Grupy Kapitałowej Immobile. Od maja ma tutaj działać Focus Hotel Premium Elbląg.

Do sieci Focus Hotels należą miejskie hotele biznesowe w Szczecinie, Bydgoszczy, Łodzi, Gdańsku, Chorzowie, Sopocie, Poznaniu, Lublinie oraz Inowrocławiu. Od maja do tej listy dołączy Elbląg. Sieć Focus Hotels wydzierżawiła obiekt na 15 lat od właściciela - Wiwaldi Junior Spółka z o.o.

- Spółka ma w planach poniesienie nakładów na podwyższenie standardu hotelu w celu ugruntowania jego pozycji lidera na lokalnym rynku – czytamy w komunikacie sieci Focus Hotels. - Zawarcie umowy z kolejnym właścicielem hotelu pokazuje, że mimo sytuacji związanej z pandemią mocno stoimy na nogach i nie zwalniamy tempa rozwoju, a nasza oferta jest tym bardziej doceniana w tych trudnych czasach – mówi cytowany w komunikacie Łukasz Płoszyński, wiceprezes sieci Focus Hotels, mającej swoją główną siedzibę w Bydgoszczy.

Czterogwiazdkowy hotel Elbląg ma 85 pokoi, w tym pięć apartamentów i zaplecze konferencyjne o łącznej powierzchni ponad 600 m kwadratowych. Jest tu też restauracja (wymieniona w przewodniku kulinarnym Gault&Millau), strefa wellness & spa, basen, sauna i sala fitness.

 

Źrodło: Rzeczpospolita

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama