UWAGA!

Z policyjnego parkingu ukradziono samochód

 Elbląg, Z policyjnego parkingu ukradziono samochód

Jak podaje tvp.info ze strzeżonego parkingu policyjnego w Elblągu ukradziono samochód marki range rover. Według informacji portalu złodzieje dostali się tam przez dziurę, którą rozcięli w siatce i tą samą drogą wyjechali z parkingu.

"Policyjny parking w Elblągu, na który trafiają auta zatrzymane do spraw karnych, znajduje się na obrzeżach miasta. Jest oświetlony i ogrodzony płotem. Wyjechać i wjechać można na niego tylko przez stróżówkę. Mimo to tydzień temu złodzieje ukradli policjantom range rovera wartego 250 tys. zł" – informuje tvp.info. - "Samochód był zabezpieczony do jednej ze spraw prowadzonych przez policję w Pasłęku".
       - Komendant Miejski Policji w Elblągu wszczął postępowanie wyjaśniające w sprawie kradzieży samochodu range rover z terenu parkingu na obrzeżach miasta. Samochód został skradziony w nocy 10 października. Już po kilku godzinach policjanci zatrzymali do sprawy dwie osoby. Ich udział w zdarzeniu będzie znany po dokonaniu wszelkich czynności – wyjaśnia Jakub Sawicki z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. - Policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań. Na razie nie mogę wyjawić szczegołów z uwagi na dobro postępowania.
oprac. red
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama