UWAGA!

Zadbaj o czworonoga

"23 października zostanie w Elblągu przeprowadzona akcja wyłapywania bezdomnych i pozbawionych opieki zwierząt. Złapane czworonogi zostaną umieszczone w elbląskim schronisku" - czytamy w Głosie Elbląga.

"Zgodnie z podjętą w grudniu minionego roku uchwałą Rady Miejskiej w Elblągu w sprawie zasad utrzymania czystości i porządku na terenie naszego miasta, a także obowiązków osób utrzymujących zwierzęta domowe oraz zasad i warunków wyłapywania bezdomnych zwierząt, Urząd Miejski informuje, że 23 października zostanie w Elblągu przeprowadzona akcja wyłapywania bezdomnych lub pozostających bez opieki zwierząt. Przeprowadzi ją Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania. Akcja obejmie teren pomiędzy ulicami Bema - Rawską - Grunwaldzką - Hetmańską - 12 Lutego - Nowowiejską - Agrykola - Kościuszki".
     Więcej w Głosie Elbląga.
przyg. M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • jak ktos chce to moge zaprowadzic do ludzi, ktrzy puszczaja psa luzem i ten to pies wybijal pare razy szyby w mojej piwnicy by dostac sie do suki a wlasciciele psa maja to gdzies a co do wylapywnia w okolicy bema... gratuluje policji "miejscowki" za miesnym na saperow chyba zaczne zarabiac informujac za zlotowke kierowcow ktorzy chca wjechac pod zakaz czy stoi tam radiowoz czy nie
Reklama