UWAGA!

Akcja kontrterrorystów na Starym Mieście

 Elbląg, Akcja kontrterrorystów na Starym Mieście
fot. arch. portel.pl

Policjanci kryminalni oraz kontrterroryści z Bydgoszczy prowadzili w poniedziałek (19 lutego) akcję na elbląskiej starówce. - Jej szczegółów nie możemy zdradzić ze względu na dobro dochodzenia i śledztwa - wyjaśnia mł. insp. Monika Chlebicz, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Sygnał o akcji na starówce otrzymaliśmy od jednego z naszych Czytelników. Okazało się, że przeprowadzili ją funkcjonariusze z Bydgoszczy. Jak mówi mł. insp. Monika Chlebicz, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy podczas akcji nie została użyta broń na ostrą amunicję. - W działaniach na elbląskim Starym Mieście uczestniczyli Funkcjonariusze Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Bydgoszczy oraz policjanci kryminalni Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Podczas zatrzymania użyli granatów hukowych - wyjaśnia mł. insp. Monika Chlebicz.

Rzeczniczka bydgoskiej komendy podkreśla, że podczas akcji nikt nie został ranny. - Nie mogę mówić o szczegółach tych działań ze względu na dobro śledztwa - dodaje mł. insp. Monika Chlebicz.

daw

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama