UWAGA!

Awantura po dopalaczach

 Elbląg, Awantura po dopalaczach
fot. policja

Policjanci z Elbląga interweniowali wobec agresywnego mężczyzny, który awanturował się z rodziną. Okazało się, że był pod wpływem działania dopalaczy. Funkcjonariusze znaleźli przy nim woreczek z tymi środkami. Potrzebna była pomoc medyczna.

Policjantów wezwała rodzina, która w porę zareagował na zachowanie 30-latka. Zdarzenie miało miejsce w centrum Elbląga. Odurzony dopalaczami mężczyzna awanturował się i był agresywny. W rezultacie trafił do szpitala na obserwację. Funkcjonariusze zabezpieczyli zakazaną substancję i będą wyjaśniali skąd pochodzi.
       Przypominamy, że dopalacze to poważne zagrożenie nie tylko dla zdrowia, ale i życia! To substancje działające na ośrodkowy układ nerwowy, wpływające negatywnie na pracę mózgu. Mają postać tabletek, proszków, mieszanin ziół, suszu, kadzidełek, czy naklejek tzw. „tatuaży". Niebezpieczeństwo ich zażywania wynika z faktu, że ich skład chemiczny nie jest znany, może podlegać wahaniom i modyfikacjom. Nigdy nie wiadomo, jak po ich zażyciu zareaguje konkretny organizm. Apelujemy do osób, które zetkną się z osobą pod wpływem substancji psychoaktywnej o bezzwłoczne poinformowanie o tym fakcie służb medycznych i policji.

Jakub Sawicki, biuro prasowe KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama