UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Znowu wieś. .. znowu wiejscy mieszkańcy. Znowu napiszecie w komentarzach, że to wina firmy, która powinna odśnieżać drogi, bo na pewno jechali 30km/h, a jak w komentarzach pisaliście o 22 łatce, która zginęła w rowie to Waszym zdaniem nawet ubodzy 30km/h można wpaść do rowu! Macie nie równo pod sufitem. .. nic do Was nie dociera!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  25
  69
  Do wsi nie dociera nic(2021-01-19)
 • @Do wsi nie dociera nic - To do was nie dociera. Bo z miasta to uważacie się za bogów. ..
 • @Do wsi nie dociera nic - Drogi mieszczuchu. Czy do ciebie cos dociera? Twoje komentarz czyta pewnie rodzina. Zastanów się. ADAMOWO a Zurawiec to dwie inne strony. Dziewczyna z Żurawca jechala wolno, lod na drodze zrobil swoje. Ciekawe czy ty bys byl taki mądry gdyby to byl ktos z twojej rodziny lub otoczenie. Czego ci nie życzę! Komentarze mieszczuchów sa żałosne. Zasuwać na gorke chrobrego i uderzać się sankami tam jest bezpiecznie bo to w mieście. Żałosne. A dla jednej i drugiej rodziny wyrazy współczucia i przykro mi ze czytacie te komentarze.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  25
  4
  Podobno Wieśniak(2021-01-19)
 • @Do wsi nie dociera nic - A wy jak mieszczuchy na górę Chrobrego się wybieracie to tak myślicie jeden na drugiego wjeżdża. .. To jest dopiero pustka w głowie. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  3
  Hhnkhhhb(2021-01-19)
 • @Do wsi nie dociera nic - Jak lód na drodze i dziury to i przy 20 km/h można wpaść do rowu, zwłaszcza jak droga wąska. Wjedziesz w dziurę i samochód zarzuci.
Reklama