UWAGA!

Dzień kandydata... do pollicji 

 Elbląg, Dzień kandydata... do pollicji 
Fot. nadesłana

Już w najbliższy czwartek (23 maja) każdy, kto myśli lub przygotowuje się do testów do policji, może wziąć udział w Dniu Kandydata. Ten, będzie organizowany w Hali Sportowo-Widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej w Elblągu. Oprócz testu sprawności fizycznej będzie można obejrzeć nietypowe radiowozy policyjne. Przed Halą oprócz współczesnego radiowozu zaparkują: zabytkowy już Radiowóz Polonez FSO oraz odpowiadający mu okresem radiowóz Ford Crown Victoria z USA pochodzące od elbląskich kolekcjonerów.

Po raz kolejny Komenda Miejska Policji w Elblągu w Miasto Elbląg organizuje Dzień Kandydata. 23 maja w godz. 10-12 czekamy na śmiałków, którzy chcą zostać policjantami i przygotowują się do testów sprawnościowych. Dajemy możliwość pokonania toru sprawnościowego czyli części procedury rekrutacyjnej dla kandydatów do Policji. Czekamy od godziny 10.00 w MOSiR Elbląg w Hali Sportowo-Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy al. Grunwaldzkiej.

Wśród osób oceniających uczestników będą instruktorzy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie oraz instruktorzy taktyk i technik policyjnych z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Wszelkich informacji o procedurze doboru do służby będzie można można uzyskać na miejscu od pracowników Zespołu Kadr i Szkolenia Komenda Miejska Policji w Elblągu lub przed Dniem Kandydata telefonicznie: 47 734 12 30. Zapraszamy!

nadkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama