UWAGA!

Kierowali bez uprawnień – są wyroki

 Elbląg, Kierowali bez uprawnień – są wyroki
fot. arch. portel.pl

Policjanci skierowali dwa wnioski o ukaranie wobec kontrolowanych kierujących. Obaj nie mieli uprawnień do kierowania a mimo to kierowali samochodem

Pierwszy z mężczyzn to 33-latek zatrzymany jeszcze w grudniu 2020 roku w Suchaczu. Kierował on osobowym seatem. Policjanci sporządzili w jego przypadku wniosek o ukaranie do sądu. Ten wymierzył mu grzywnę w wysokości 2000 złotych oraz orzekł zakaz kierowania wszelkimi pojazdami na czas 2 lat.

Inny kierujący to 30-latek kierujący audi a4, którego policyjny patrol zatrzymał w Pasłęku. Cała sytuacja miała miejsce w styczniu chwilę po północy. Tu sąd wymierzył 30-latkowi grzywnę w wysokości 1000 złotych oraz wydał zakaz kierowania pojazdami na 6 miesięcy. Opisane wyroki są prawomocne.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Kiedy zaczniecie kontrolę podelbląskich w szczególności pod wpływem przekraczania prędkości oraz stany techniczne niektórych są fatalne. Pewność prawie, że wielu jeździ bez uprawnień albo mają zabrane prawka. Jedno, co policjanci muszą to działać z zaskoczenia. Wiesniactwo się szybko informacje.
 • Testy na narkotyki zacznijcie robić nawet gdy nie podejrzewacie o spożycie. .Tu bd się działo. .
 • A ja jeżdżę autem w pampersie i maseczkę, covid szaleje ale ja się nie dam, jest maseczka jest pampers jest dystans
 • Raz 2000 zł i 2 lata zakazu, drugi raz 1000 zł i 6 miesięcy zakazu. Te wolne sądy czym się kierują wydają wyroki? Marką samochodu? Sądownictwo w tym kraju jest na dnie Europy.
 • Kiedy w Gronowie Elbląskim na ulicy Swierkowej pojawia się policjanci? Jeżdżą po 80km/h, a ograniczenie jest do 40!!! Policja się boi!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Policja się boi(2021-04-09)
 • z tego samego artykulu a dwa rozne wyroki to jest sprawiedliwosc w polsce
 • Zacytuję jednego gościa - "A ja jeżdżę autem w pampersie i maseczkę, covid szaleje ale ja się nie dam, "- Oj, nie jeden kozak już tak pisał a jak go dopadło to taki malutki się zrobił. Brytyjska odmiana jest straszliwie zaraźliwa i niebezpieczna, wiem, co piszę !!!
Reklama