UWAGA!

Miał chemikalia i narkotyki. Trafił do aresztu

 Elbląg, Miał chemikalia i narkotyki. Trafił do aresztu
(fot. KMP Elbląg)

Mężczyzna, który spowodował alarm służb na ul. Okulickiego, został aresztowany przez sąd na dwa miesiące. W wynajmowanym przez niego mieszkaniu policjanci znaleźli różnego rodzaju środki chemiczne, marihuanę, nabój karabinowy oraz trzy wojskowe zapalniki. Zobacz zdjęcia.

Przypomnijmy, że interwencja służb na ulicy Okulickiego miała miejsce w minioną środę i czwartek. Najpierw pod ten adres zostali wezwani strażacy, bo w jednym z mieszkań wybuchł pożar. Drugiego dnia, po znalezieniu wewnątrz nieznanych chemikaliów, policja zarządziła ewakuację mieszkańców. 43-latek mężczyzna, najemca mieszkania, został zatrzymany pod zarzutem posiadania narkotyków i przesłuchany. Decyzją sądu trafił do aresztu na dwa miesiące.

 

- Policjantom, którzy w nocy po niewielkim pożarze interweniowali w jego mieszkaniu powiedział że: „robi różne doświadczenia”. Mężczyzna został zatrzymany, a znajdujące się w mieszkaniu środki chemiczne zabezpieczono. Dodatkowo znaleziono także marihuanę, nabój karabinowy oraz 3 wojskowe zapalniki – informuje nadkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Policja przekazała mediom zdjęcia z wnętrza mieszkania ze zgromadzonymi w nim chemikaliami.

oprac. red.

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama