UWAGA!

Na skróty po pasach. Kierująca ukarana

 Elbląg, Na skróty po pasach. Kierująca ukarana
Fot. nadesłana

Mandatem w wysokości 1 500 zł została ukarana 63-letnia kierująca fiatem. Kobieta skróciła sobie drogę do posesji i przejechała po przejściu dla pieszych. Na domiar złego wykłócała się z przechodniami o poprawność i zasadność swojego manewru. Policjanci ostrzegają przed lekceważeniem przepisów ruchu drogowego i tym samym bezpieczeństwa na drogach.

Zdarzenie miało miejsce dziś (1 kwietnia), przy ul. Obrońców Pokoju w Elblągu. Policjanci z patrolu ruchu drogowego zauważyli fiata pandę, który przejechał po przejściu dla pieszych. Podjęli interwencję wobec kierującej kobiety. Okazała się nią 63-letnia mieszkanka Elbląga. Kobieta zlekceważyła zasady bezpieczeństwa i skróciła sobie drogę do posesji. Co ciekawe nie widziała w tym nic złego i wykłócała się z przechodniami o zasadności swojego manewru. Policjanci zażegnali spór i ukarali panią mandatem w wysokości 1 500 zł.

Funkcjonariusze ostrzegają przed lekceważeniem przepisów ruchu drogowego i tym samym bezpieczeństwa na drogach. Policjanci będą surowo karać kierowców stwarzających zagrożenie w ruchu drogowym.

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama