UWAGA!

Niemka próbowała przekupić pogranicznika

 Elbląg, Niemka próbowała przekupić pogranicznika

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Grzechotkach zatrzymali obywatelkę Niemiec, pochodzenia rosyjskiego. Kobieta w zamian za odstąpienie od czynności służbowych próbowała funkcjonariuszowi SG wręczyć 100 euro.

Na drogowym przejściu granicznym w Grzechotkach 29 października, do odprawy na kierunku wjazdowym do Polski stawiła się 62-letnia obywatelka Niemiec. Autem razem z nią podróżowała 93-letnia kobieta. Funkcjonariusz Straży Granicznej sprawdził cel i warunki wjazdu. Okazało się, że starsza pani nie miała ważnej wizy, więc nie mogła wjechać do Polski. 62-latka za odstąpienie od dalszych czynności służbowych, usiłowała przekupić funkcjonariusza Straży Granicznej, wręczając mu w paszporcie 100 euro.

Kobieta została zatrzymana i usłyszała zarzuty udzielenia korzyści majątkowej funkcjonariuszowi SG. Wymierzono jej karę grzywny w wysokości 3 tys. zł. Obywatelka Niemiec zrezygnowała z dalszej podróży, a jej matce nie zezwolono na wjazd do Polski.

mjr Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy W-MOSG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Jak to "ładnie"brzmi. .. Niemka próbowała przekupić. .. , a okazało się że to Rosjanka z krwi i kości, tylko z obywatelstwem niemieckim, nieprawdaż?
 • A gdzie są dzieci z Michałowa???
 • Stówe to na śniadanie się daje.
 • RobertKoliński A w lesie leżą zwłoki. .. #RefugeesWelcome 🚩 #antyfaszyzm, #IdąBrunatni, #StrażGranicznaPopełniaZbrodniePrzeciwkoLudzkości - NIE W NASZYM IMIENIU! 🚩 [zdj. W 1891 roku Maria Konopnicka podróżuje po Europie i obserwuje powrót Polaków z nieudanej emigracji do Ameryki Południowej. Jak by żywcem spisała wrażenia ludzi z dzisiejszej granicy polsko-białoruskiej. ] Hashtagi: #patoprawica, #dehumanizacja, #zbrodnia, #rak
 • @RobertKoliński - Kolinski, ty jestes głupi? czy tylko udajesz głupiego? W wielu polskich lasach leżą szczątko pomordowanych Polaków prze twoich pobratyńców, utrwalaczy władzy ludowej. Musza ci zmiejszyc zasiłek bo jeszcze na gazete cie stac.
 • Ale czy aby Rosjanki były wyszczepione? I czy funkcjonariusz też był wyszczepiony? Bo jeśli nie, to my, wyszczepieni, powinniśmy tych oraz wszystkich niewyszczepionych pozamykać w specjalnych obozach koncentracyjnych, bo to płaskoziemcy, głąby i zacofańcy. I mogą nas pozarażać. Hola, hola. .. To po co my się daliśmy w ogóle wyszczepić, jak oni mogą nas zarazić???
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  1
  wyszczepiony(2021-11-04)
 • Dobrze ze nie byl to wopek co byl kiedys na Gronowie a teraz jest kierownikiem na tym przejsciu. Teraz akurat sie buduje
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  1
  Wengoz uczy jak rzyc(2021-11-04)