UWAGA!

Nowi zastępcy komendanta policji

 Elbląg, Nowi zastępcy komendanta policji
Fot. KMP Elbląg

W Komendzie Miejskiej Policji w Elblągu odbyło się uroczyste wprowadzenie na stanowiska dotychczas pełniących obowiązki – I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu – podinsp. Zbigniewa Przyborowskiego oraz na stanowisko Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu – podinsp. Marka Tarwackiego. Uroczystość odbyła się z udziałem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie insp. Mirosława Elszkowskiego. Zobacz zdjęcia.

W obecności kadry kierowniczej, przedstawicieli związków zawodowych, policjantów, pracowników komendy oraz przedstawicieli samorządów i instytucji współpracujących z elbląską Policją, odbyło się uroczyste wprowadzenie nowych komendantów jednostki.
       Podczas uroczystości Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie – insp. Mirosław Elszkowski oraz Komendant Miejski Policji w Elblągu – mł. insp. Tomasz Piaskowski przekazali słowa wdzięczności za dotychczasową pracę oraz życzyli wielu sukcesów zawodowych na nowych stanowiskach.

Rozkazami Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie insp. Mirosława Elszkowskiego powołano I Zastępcę Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu – podinsp. Zbigniewa Przyborowskiego oraz Zastępcę Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu – podinsp. Marka Tarwackiego.

Podinsp. Zbigniew Przyborowski służbę w Policji pełni od 1998 r. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Wyższej Szkoły Pedagogicznej Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Warszawie. Wcześniej pełnił służbę na stanowisku Zastępcy Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego w Komendzie Miejskiej Policji w Elblągu. Będzie nadzorował pion prewencji.

Podinsp. Marek Tarwacki służbę w Policji pełni od 1997 r. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Uniwersytetu Gdańskiego, a także ukończył studia podyplomowe w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. Wcześniej pełnił służbę na stanowisku Naczelnika Wydziału Kryminalnego w Komendzie Miejskiej Policji w Elblągu.

Nowym komendantom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów na ścieżce zawodowej.

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama