UWAGA!

Seryjny włamywacz zatrzymany

 Elbląg, Seryjny włamywacz zatrzymany

Zatrzymany przez elbląskich policjantów 38-letni mężczyzna ma na swoim koncie 15 włamań do sklepów, kradzieże pieniędzy, alkoholu oraz papierosów. Spowodował straty o wartości co najmniej kilkunastu tysięcy złotych.

Policjanci pod nadzorem prokuratury pracowali nad sprawą od jesieni ubiegłego roku. Śledczy zatrzymali 38-latka na terenie Elbląga. Udowodnili mu 15 włamań do sklepów na terenie całego miasta. Sprawca zazwyczaj wybijał szyby w witrynach lub wyważał drzwi. W ten sposób dostawał się do sklepów.

Jego łupem padały głównie papierosy oraz alkohol ale także pieniądze pozostawione z utargu i markowe perfumy. Działał między innymi na ulicy Barona, Podgórnej, Szarych Szeregów, Morszyńskiej, Hetmańskiej, Teatralnej oraz płk. Dąbka. Spowodował straty o wartości co najmniej kilkunastu tysięcy złotych.

Na wniosek śledczych Sąd Rejonowy w Elblągu zastosował wobec niego areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy. Wcześniej odbywał karę pozbawienia wolności za podobne czyny. Grozi mu do 10 lat więzienia.


        

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama