UWAGA!

Weekendowe podsumowanie policji

 Elbląg, Weekendowe podsumowanie policji
fot. KMP w Elblągu

W miniony weekend policjanci interweniowali 156 razy. Patrole ruchu drogowego sprawdziły trzeźwość 361 kierujących. Zatrzymano 5 nietrzeźwych kierowców. Na drogach doszło do 13 kolizji.

Policjanci z Elbląga wylegitymowali łącznie 619 osób. Przeprowadzili 156 interwencji (w tym 40 domowych). Założono 4 Niebieskie Karty. Zatrzymano do wytrzeźwienia 12 osób. Policjanci z drogówki skontrolowali 207 pojazdów, ujawnili 126 przekroczeń prędkości, w tym jedno 50+. Nałożyli 113 mandatów karnych, skierowali 12 wniosków do sądu. Zatrzymano 5 nietrzeźwych kierowców. Rekordzista to mieszkaniec Elbląga. Mężczyzna kierował pomimo braku uprawnień i miał 3 promile alkoholu w organizmie. Policjanci odnotowali 12 kolizji. Nie było żadnego wypadku.

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Policjanci stanęli na wysokości zadania i przy współpracy z obywatelami o patriotycznym nastawieniu zasypują dziurę budżetową świadomi konieczności intensyfikacji pieszczenia bazy wyborczej PARTII nowymi bonusami dla leniwych i oszustów podatkowych po trudnym okresie związanym z sukcesami wolskiego wału tak na niwie społecznej jak i gospodarczej. Wiwat Populizm i Socjotechnika ! Wiwat Wowka, który swą "operacją specjalną" tak skutecznie przykrył sukcesy PARTII w dziele dewastacji gospodarczej Polski !
  • @GłębokaMyśl - ale ci ten spasły łeb covid przetrzepał...
Reklama